Ne Yapıyoruz? - BAW Office Mimari & Mühendislik Ofisi
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Konsept Tasarım

Yarattığımız konsept tasarımlarımıza; yapının karakteristik özellikleri, hedef kitlesi ve çok amaçlı kullanım alanları yön veriyor. Bu bağlamda alanın ferahlığını ve işlevselliğini; renkler, formlar ve tasarımda yer verdiğimiz detaylar ile sağlıyoruz.

Üç Boyutlu Görselleştirme

Ana fikri ve konsept tasarımı, üç boyutlu görselleştirme ile markalarımıza aktarıyoruz. Tasarımı, mimari çizimler ve üç boyutlu modellemeler ile somutlaştırıyoruz. Bu süreç, projeyi hayal edilebilirlikten realizasyona taşıyor.

Mimari Proje & İmalat Detayı

Mimari projelerimiz, tasarımını gerçekleştirdiğimiz yapının planını, alan incelemelerini ve diğer tüm detayları barındırıyor. Projelerimizin çevresinde bulunan yapıları, iklim şartlarını, altyapı durumu vb. gibi tüm değişkenleri kontrol ediyoruz. İmalat detayını hazırlarken en ufak bir ayrıntıyı atlamadığımızdan emin oluyor, projelerin bitiş tarihi için doğru zaman çizelgesini oluşturuyoruz.

Uygulama

Detaylı olarak gerçekleştirdiğimiz tüm mimarlık çalışmaları, uygulamanın alt yapısını oluşturuyor. Projenin tasarım sürecinde zihnimizde oluşturduğumuz konsept, uygulamalar ile dış dünyayla tanışıyor. Doğru maliyet / performans oranının korunması için markalarımız  ile maksimum çözüm odağında birlikte çalışıyoruz.